Активісти ВО «Свобода»
Активісти ВО «Свобода»

Київська міська організація ВО «Свобода» і фракція націоналістів у Київській міськраді виступають проти зриву виборів до районних рад столиці. Рішення окружного адмінсуду Києва про призупинення на невизначений час постанови ЦВК про проведення виборів до райрад «свободівці» оцінюють як зазіхання на інтереси киян. Про це йдеться у заяві, поширеній прес-службою політсили.

У заяві зокрема зазначено, що чинна влада повторює сумнозвісний шлях режиму Януковича, позбавляючи киян права на місцеве самоврядування: «Відновлюється ганебна практика Януковича-Портнова, коли страх перед виборами веде до узурпації влади. І до того представники влади відкрито виступали проти відновлення районних рад та проведення виборів. Але, побачивши останню соціологію, яка засвідчила її політичне банкрутство, влада пішла далі й вступила у відкрите протистояння з громадою.

Нелюстровані ручні суди, яких виплекав Портнов, використовують владу для скасування виборів до районних рад у Києві. Це типове політичне шулерство. Закликаємо киян спільно не допустити подальшої узурпації влади в столиці та захистити права громад районів на місцеве самоврядування», – йдеться у заяві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, вибори до районних рад столиці, які мали відбутися 27 березня, раптово скасували.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ