Депутат Київради Святослав Кутняк

ЩЕ ОДИН КРОК У БОРОТЬБІ ІЗ ЗАБУДОВОЮ ЗЕЛЕНОЇ ЗОНИ НА ПРОВУЛКУ ТАТАРСЬКОМУ, 2 ЗРОБЛЕНО!

7 листопада на земельній комісії Київради за моєю ініціативою було підтримано створення скверу на пров. ТАТАРСЬКОМУ, 2, де забудовник збирається за рахунок знищення зеленої зони збудувати чергову «свічку», ігноруючи думку громади та цільове призначення земельної ділянки. (Деталі проблеми тут https://www.facebook.com/s.kutniak/posts/1438668629562085 ).

Це питання пропонується на розгляд комісії мною не вперше. Останнього разу наша спроба отримати схвалення від земельної комісії виявилася марною, оскільки, як пригадуємо, більшість депутатів-земельників демонстративно ігнорували дане питання та відмовлялися пояснити громаді свою відмову у створенні скверу. На даному засіданні я вкотре наполягав на необхідності збереження зеленої зони, шляхом надання їй статусу скверу. Забудовник намагався торгуватися з комісією, випрошуючи землю під різними приводами і на будь-яких умовах. Але така позиція говорить тільки про ствердність намірів забудовника отримати землю з подальшою забудовою її площі. На ствердження думки громади, мешканці долучили більше 600 підписів за створення скверу.

На цьому ж засіданні розглядалося питання надання забудовнику даної ділянки під так звані «транспортні під’їзди». Втім, після того як вже земельна комісія підтримала створення скверу, мені вдалося переконати комісію не просто відкласти питання до моменту прийняття ДПТ, а відхилити дане питання зовсім (дивіться відео нижче).

Щодо питання створення скверу варто зазначити, що на сьогоднішній день ми маємо підтримку екологічної комісії, а нині вже й земельної. Також 15 листопада, екологічна комісія повторно підтримала проект рішення щодо створення скверу, відхиливши зауваження юридичного управління Київради. Наступним кроком є розгляд питання на сесії Київради, де і визначиться доля озелененої території.

Gepostet von Кутняк Святослав am Freitag, 17. November 2017

Gepostet von Кутняк Святослав am Freitag, 17. November 2017

Джерело: Святослав Кутняк