Депутат Київради Святослав Кутняк

На території Татарки є унікальний для центра Києва Смородинський узвіз, який має статус парку. Дуже затишне та класне для прогулянки і релаксації місце, яке підтримують в порядку мешканці та Чорнобильська Церква (УПЦ КП, звісно ж).

Але все це не зупинило робітників, яких ви бачите на фото, що самочинно почали прокладати трубопровід. Вони почали копати на замовлення власника сусіднього котеджа, якому захотілось підключення до колектора. Типова для Києва безвідповідальність і нехтування інтересами громади.

Вчора я приїхав на прохання одного з місцевих мешканців, який був шокований, що парк переривають бульдозером. Зясувалось, що начальник робітників не має дозволу «Київводоканалу», ні погодження Мінкульту, ні картки порушення благоустрою. Просто взяли і перекопали сотню метрів парку, бо їм так треба. Я викликав поліцію, зафіксували правопорушення і після цього робітники дістали труби й закопали приблизно третину траншеї. Добре, що знайшлись небайдужі мешканці, що одразу звернули увагу на незаконні дії робітників. Такі виходки можна рубати лише спільними зусиллями мешканців.

Джерело: Святослав Кутняк

БЕЗ КОМЕНТАРІВ