Фотографії елітного авто, яке нібито належить Ігорю Гладковському, з’явилося в соцмережі

Син екс-заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор (Свинарчук), замішаний в скандалі з розкраданням в «Укроборонпромі», купив елітний спорткар Ferrari, ціна якого на первинному ринку становить близько 300 тисяч євро (близько 9 мільйонів гривень). Фото авто опублікував журналіст Олександр Дубінський в Facebook.

«Вітаю Вас з прекрасним придбанням, яке Ігор Свинарчук-Гладковський зробив на гроші, вкрадені у армії. Це Ferrari GTB 599. Розглянути автомобіль ближче можна на стоянці «Укрпромінвесту» на вулиці Електриків, 29а в Києві», – написав журналіст.

Дубинський також наводить інформацію про власника автомобіля: «VIN ZFFFD60B000161326. Власник: Гладковський Ігор Олегович».

Ferrari 599 GTB Fiorano – спортивний задньопривідний двомісний малосерійний автомобіль з бензиновим V-подібним 12-циліндровим двигуном. Він став новою флагманською моделлю Ferrari і був представлений на Женевському Мотор Шоу 28 лютого 2006 року. Розгін до 100 км/год займає 3.7 секунди. Максимальна швидкість становить близько 310 км/год. Ціна нового автомобіля становила близько 300 тисяч євро.