Слідчі дії проводять у рамках розслідування незаконного відчуження комунальної власності громади Львова

Через масштабну аферу з комунальною нерухомістю Львова у департаменті економічного розвитку та управлінні комунального майна Львівської міськради співробітники Служби безпеки України та поліції 12 липня проводять обшуки. Про це пише видання Zaxid.net із посиланням на прес-службу міськради.

За даними видання, відбудеться перевірка і у заступника міського голови з фінансово-економічних питань Львівської міськради Геннадія Васьківа, який очолює комісію з вивчення фактів незаконного відчуження значної кількості об’єктів комунального майна.

В ухвалі Галицького райсуду Львова йдеться, що «проведення обшуку зумовлене необхідністю виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання та вилучення речей, предметів та оригіналів усіх документів щодо об’єктів нерухомого майна у м. Львові, які незаконним шляхом вибули із комунальної власності територіальної громади Львова».

В ухвалі також наведено список адрес приміщень, які вивели з комунальної власності у приватну за допомогою шахрайської схеми.

У червні поліція затримала двох співучасників цієї афери, згодом одного із затриманих – Артема Шпоту – суд відпустив під заставу в 240 тисяч гривень. Основні вигодонабувачі майна – львівські підприємиці Ірина Сандул та Людмила Малькова – наразі перебувають на волі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ