Обшуки проходять на поверхах ТРЦ «Гулівер», які належать екс-міністру Клименку

В офісних приміщеннях ТРЦ «Гулівер» в центрі Києва, декілька поверхів якого є власністю екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка та членів його родини, а також за іншими адресами тривають обшуки, що їх проводить Головна військова прокуратура разом із Національною поліцією. Про це повідомив заступник Генпрокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає Українська правда.

Він уточнив, що це вже друга хвиля обшуків і вони проводяться в офісних приміщеннях, які належать компанії «Юнісон».

Видання «Вєсті» також повідомило,  що силовики прийшли до редакції газети та радіо, які розміщені в «Гулівері». Кажуть, що робота редакційного офісу на даний момент заблокована.  Матіос, у свою чергу, цю інформацію заперечив.

«Робота журналістів «Радіо Вєсті», які входять до медіа-холдингу Клименка та групи компаній «Юнісон» не припинилася», – написав він на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, з моменту створення банку «Юнісон» в 2013 році його пов’язували з родиною екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Про те, що колишній соратник Януковича продовжує володіти банком, побічно свідчить той факт, що зарплати співробітникам медіахолдингу «Вести», який також пов’язують з Клименком, виплачувалися через «Юнісон».

У квітні 2016 троку Національний банк України визнав «Юнісон» неплатоспроможним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ