АТО
Підрозділи МВС, СБУ і ДПСУ приведені в стан підвищеної бойової готовності –

Підрозділи Міністерства внутрішніх справ, Служба безпеки України, а також бійці Державної прикордонної служби приведені напередодні Дня Незалежності в стан підвищеної бойової готовності. Про це сьогодні, 21 серпня, повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, пише 5 канал.

З його слів, Росія може готувати провокації не лише на фронті, але й в тилу. «На сьогодні на всій території України і підрозділи Міністерства внутрішніх справ, і підрозділи Служби безпеки України, і прикордонники приведені в стан підвищеної бойової готовності. І те, що сьогодні відбувається, зокрема і в безпосередньо зоні проведення Антитерористичної операції, на лінії фронту і за її межами, з боку бойовиків свідчить про те, що Кремль і Генштаб Росії, зокрема, і Головне розвідувальне управління збройних сил Російської Федерації, можуть готувати провокації, власне, не лише на лінії фронту, але й в тилу», – заявив він.

Нагадаємо, учора, 20 серпня, голова СБУ Василь Грицак заявив, що напередодні Дня Незалежності України терористи готують наступ на українські позиції. Також, з його слів, не виключені терористичні акції на мирних територіях країни.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ