Люди вимагають не ухвалювати закони №4511 та №4128

Верховна Рада у четвер планує визначитися щодо проекту закону про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких розташовані в державі, визнаній державою-агресором. Під стінами парламенту вже зібралося кілька тисяч прихильників УПЦ Московського патріархату, передає Українська правда.

Уся площа Конституції аж за Маріїнський палац повністю заповнена людьми. УПЦ МП проводить молебень-протест священників і прихожан на знак протесту проти двох проектів законів №4511 та №4128.

В одному із законопроектів йдеться  про особливий статус релігійних організацій, «керівні центри» яких розташовані в державі-агресорі. Також депутати мають визначитися щодо внесення змін до закону «Про свободу совісті та релігійні організації», що стосуються зміни релігійними громадами підлеглості.

Люди на площі тримають плакати з вимогами відмовитися від ухвалення згаданих законів.

Напередодні московський патріарх Кіріл звернувся до глав держав «нормандської четвірки», папи Римського, генсека ООН і генсека Всесвітньої ради церков через заплановане ухвалення Верховною Радою України «антицерковних», на його думку, законів.

7 КОМЕНТАРІ

  1. Замовчується зухвале ставлення православнутих тітушок у ПТИЧІ. Це кримінальна організація.

  2. на решті, а то мені вже остогидло коли мені на роботі моє начальство приносить листівку від митрополита московського кирила,де він нас с паскою поздоровляє і росказує де “правда” на даунбасі в стилі кісілЬОвТВ.

  3. Бажано б пояснити людям, що УПЦ МП не є українською церквою. Ця організація взагалі не є церквою. Так званий московський патріархат є типовою сектою під чітким контролем КГБ-ФСБ.

  4. попи-педофіли з московського патріархату вимогають статевих відносин не статевим шляхом з фракцією гомосуксіалістів членососа ляшка .

Comments are closed.