В євроінституції призупинили створення проросійської та проазербайджанської групи «Вільні демократи»

У Парламентській Асамблеї Ради Європи розгорівся черговий скандал. В євроінституції підозрюють членів проросійської групи «Вільні демократи» у фальсифікації підписів. Про це пише Європейська правда.

До «Вільних демократів» мають увійти депутати, що симпатизують Москві та Баку. Керівник фракції Європейських консерваторів заявив про знайдені проблеми у документах «проросійської та проазербайджанської» групи.

«Вільними демократами» захотіли стати семеро турецьких депутатів, членів проурядової Партії справедливості та розвитку. Одночасно вони нібито написали заяви про вихід з групи консерваторів, членами якої вони досі були. От тільки мейли із повідомленням про це та з підписами депутатів «турецької сімки» надійшли не від самих депутатів і навіть не з Туреччини, а від… функціонера каталонської ліберальної партії, такої собі Susanna Rivero Baughman», – йдеться у повідомленні.

Лідер консерваторів стверджує, що турецькі підписи є «фальшивими» та вимагає зупинити реєстрацію групи «Вільні демократи».

Лідер симпатиків Москви та Баку італійка Адель Ґамбаро відкидає всі звинувачення у фальсифікації підписів та вимагає зареєструвати її групу «заднім числом» – 29 червня 2017 року. Якщо групу зареєструють восени, вона не матиме жодних політичних прав в Асамблеї.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ