Навчання одного учня у престижному Concord College коштує батькам 1,3 млн гривень щороку

У Мережі з’явилися світлини молодшого сина Президента України Петра Порошенка Михайла, на яких він позує зі своїми друзями у футболці з написом «Russia». Увагу на цьому фото акцентував журналіст Левко Стек на своїй сторінці у Facebook.

«Крайній справа – Михайло. Він же – молодший син Петра Порошенка. Він же – учень престижного британського коледжу Concord. Він же – власник стильної футболки Russia. Він же – отримає від баті добрячої прочуханки за цю фотосесію», – пише він.

За словами Стека, футболку ідентифікували. Вона належить до колекції компанії Bosco та приурочена до виступу збірної Росії на Олімпіаді в Сочі 2014 року.

Як відомо, одразу після закінчення цих змагань почалась анексія Криму.

Крайній справа – Михайло. Він же – молодший син Петра Порошенка. Він же – учень престижного британського коледжу…

Posted by Левко Стек on Donnerstag, 4. Mai 2017

Окремі користувачі звернули увагу, що на футболці важко розгледіти літеру «U» у назві «RUSSIA». Вони стверджують, що насправді на футболці написано «RSSIA». Утім, ця абревіатура розшифровується як Russian Summer School on Institutional Analysis – Російська літня школа інституційного аналізу, пише Україна молода.

До того ж, сама футболка виконана у державних кольорах Росії – білому, синьому і червоному.

Інші ж користувачі соцмереж знайшли комплект олімпійської форми Росії попередніх років і стверджують, що футболка Михайла Порошенка саме звідти. Мовляв, літера «U» просто потрапила у зморшку тканини на фото.

Сайт Таблоid, який і оприлюднив фото дітей Порошенка, пише, що «у Мережі нелегко розшукати світлини нащадків гаранта, особливо у соцмережах, де їхні акаунти закриті». Однак, кілька фотографій виклали однокласники Михайла, Олександри та Євгенії Порошенків. Зазначається, що напередодні випускних іспитів вони брали участь у традиційному Photo Day – випускній фотосесії.

До речі, Михайло Порошенко наприкінці травня має приїхати в Київ, де завершиться його навчання у Кловському ліцеї.

Concord College – міжнародний навчальний заклад, що спеціалізується на підготовці іноземних студентів до вступу в британські університети. Навчання одного учня у цьому престижному закладі  коштує батькам 1,3 млн гривень щороку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ