10 травня сніжило у різних районах столиці – на Лівому березі, в Оболонському районі та на Подолі

Українські синоптики попереджають про подальше погіршення погоди. На території нашої держави очікуються дощі, заморозки та похмура погода. Тим часом кияни у соцмережах продовжують дивуватися незвичайному природному явищу – снігу в травні.

«Це був сніг. Густий. Лапатий. У межах хвилини. І я б його проґавила, якби не раптовий вибух шаленого дитячого щастя у сусідньому дитсадку, який змусив мене відірвати очі від компа. Сонце розтопило і висушило усе за секунди. Відчуття дива (яке завжди приходить неочікувано, як сніг у травні) залишилось», – пише одна з дописувачок у Facebook.

Це був сніг. Густий. Лапатий. У межах хвилини. І я б його проґавила, якби не раптовий вибух шаленого дитячого щастя у су…

Posted by Юлія Бориско on Mittwoch, 10. Mai 2017

10 травня сніжило у різних районах столиці – на Лівому березі, в Оболонському районі та на Подолі. Містяни у соцмережах публікують відео весняного снігопаду, що їх зафільмували зі своїх балконів.

Травень в Києві досить суворий, то сонце, то сніжна крупа. Ранок всього + 2, а зараз + 7.І досить сильний холодний вітер. Літо скоро чи зима наближається ???

Posted by Sergey Voichenko on Mittwoch, 10. Mai 2017

Також в Мережі оприлюднили фото засипаної снігом траси «Київ-Чернігів».

Всем отличного настроения с трассы Киев – Чернигов.Жаловались на жару? Снег уже идёт к вам 😄

Posted by Это Киев, детка (Типичный Киев) on Mittwoch, 10. Mai 2017

Зазначимо, що сніг йшов не довго і до землі навіть не долітав через плюсову температуру.

Тим часом за прогнозом Українського гідрометцентру, 11 травня у більшості областей України на поверхні ґрунту та місцями і в повітрі очікуються заморозки 0-5°.

При цьому 10-12 травня у центральних (крім Вінницької), Миколаївській, Херсонській, Харківській, Луганській областях переважатиме надзвичайна пожежна небезпека (5 класу).

Загалом тиждень прогнозують прохолодним і переважно дощовим. У п’ятницю трохи потеплішає – найтепліше буде на Закарпатті та на півдні, без опадів буде лише на сході й південному сході.

Субота буде переважно дощовою. Синоптики прогнозують 20-21° тепла лише на Закарпатті, Херсонщині й Миколаївщині.

У неділю лише на півдні позначка на термометрі може перевищити 20°, дощі очікуються по всій країні.

У Києві та області також можливі дощі й грози впродовж тижня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ