В усіх областях повітря прогріється до +30… +35 градусів

З 1 серпня в Україну надовго повертається спекотна погода. В усіх областях повітря прогріється до +30… +35 градусів. Опади не передбачаються. Такий прогноз зробила синоптик Наталя Діденко на сторінці у Facebook.

«Далі спека розкрутиться і стане ще лютішою. Нічна температура рятуватиме трохи, спочатку +17… +22, впродовж тижня +20… +26 градусів», – пише вона.

У Києві у вівторок стовпчики термометрів показуватимуть +30… +33, без опадів, сухо та сонячно. І так – увесь тиждень.

«Тому підготуйтеся до цього пекучого африканського тижня хто, як може. Думаю, що буде страшне навантаження на електрику, перевірте прилади, кондиціонери, розетки та проводку, поставте миски з водою у кімнатах (кіт точно зрадіє додатковому джерелу хлебтання водички) або купіть за можливістю зволожувач повітря, подбайте про здоров’я, особливо «сердечники», люди з проблемами тиску та дихальних шляхів.

Зніміть квіти з підвіконь на підлогу, маленькі пляшечки з водою та термальні аерозольні водички на обличчя – у сумки, захищайте голови від прямих сонячних променів, ретельно стежте за харчуванням, бо страшно уявити кількість зіпсованих продуктів на стихійних і навіть організованих базарах, подбайте про тварин, налийте у якусь стару посудинку воду для вуличних котів та собак і птахів, беріть у транспорт віяла, щоби відмахуватися від спеки і тюремного радіо, жодних поліестерів, лише батист, льон, шовк і бавовна. Словом, саммер із камінг!» – попереджає Діденко.

Повідкривайте вікна й балкони, влаштуйте протяг, поробіть все, що необхідно на вулиці, – на вулиці, просто вийдіть і под…

Posted by Наталка Діденко on Montag, 31. Juli 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ