Температура повітря починає розганятися до плюсових позначок

Сьогодні, 28 лютого, – генеральна репетиція весни. Практично на всій території України сухо, вітер південний, а температура повітря починає розганятися до плюсових позначок. Такий прогноз зробила синоптик Наталя Діденко на сторінці у Facebook.

У західних областях стовпчики термометрів цього дня сягнуть +10… +14 градусів. У більшості інших областей – до +4… +9 градусів. І лише на Харківщині, Сумщині, Луганщині буде прохолодніше – від +1 до +5 .

У Києві 28 лютого також без опадів. Температура повітря вдень коливатиметься в межах +5…+7. Вітер очікується південний.

«Трохи по першому весняному тижню: 1 березня тепло, 2, 3 та 4 березня тепла погода трохи з’їде на південь, а з 5 березня температура повітря знову почне крутити педалі у тепліший бік. Опадів буде мало, лише 2 березня пройде невеликий дощ», – повідомила Діденко.

«Тож, усі, хто за кермом автомобіля, велосипеда чи просто ті, хто весело виглядають із вікон маршруток, махаємо зимі і зустрічаємо весну.  І не забувайте про темні окуляри, бо перше весняне сонце може серйозно засліплювати. Це важливо особливо для водіїв.
З усією повагою до старої зими, юної весни та власної безпеки», – додала вона.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, якщо збережеться теперішній температурний режим навколишнього середовища, уже в середині березня можуть оголосити про завершення опалювального сезону в Києві.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ