Затримання відбулося під час отримання частини коштів у розмірі в 480 тисяч доларів

14 серпня співробітники НАБУ разом з колегами з Генпрокуратури і СБУ затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і вимушено переміщених осіб Юрія Гримчака, а також його помічника в момент отримання хабара на суму в 480 тисяч доларів. Про це інформує прес-служба СБУ.

Гримчака і його помічника затримали за підозрою у вимаганні хабара в розмірі 1,1 млн доларів. Уточнюється, що вони були затримані під час отримання частини коштів.

«Зазначені особи, нібито за вчинення ними впливу на ухвалення рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави, вимагали від представника юридичної особи неправомірну вигоду в загальному розмірі 1,1 млн доларів США», – повідомляє прес-служба НАБУ на сторінці в Facebook.

Співробітники Служби безпеки України спільно з детективами НАБУ та представниками Управління спеціальних розслідувань…

Gepostet von Служба безпеки України am Mittwoch, 14. August 2019

 

За словами генпрокурора Юрія Луценка, який послався на негласні слідчі розшукові дії, Гримчак та його помічники вимагали кошти за вплив на рішення судів та чиновників Міністерства культури для ухвалення замовлених рішень.

Так, це правда. ГПУ та слідчі СБУ і НАБУ затримали за шахрайське заволодіння понад 1 млн дол мого колишнього помічника і…

Gepostet von Юрій Луценко am Mittwoch, 14. August 2019

Кримінальне провадження розслідують представники НАБУ, СБУ та УСР ГПУ.

Тим часом у МінТОТ заявили, що затримання Гримчака не стосується діяльності міністерства, а згаданий силовиками «помічник» не є помічником заступника міністра. Такої посади в МінТОТ не існує.

«За інформацією, яка є в розпорядженні МТОТ, затримання Юрія Гримчака не стосується діяльності Міністерства і не пов’язане з виконанням ним посадових обов’язків як заступника міністра», – йдеться у повідомленні відомства.