Сьогодні в Україні ще втримається спека

Понеділок, 29 липня, буде спекотним повсюди в Україні, а вже завтра очікується похолоданя. Про це пише у Facebook синоптик Наталія Діденко.

Згідно з прогнозом, з вівторка у північних областях та на Заході України, а також на Харківщині температура повітря знизиться і становитиме +25…+28 градусів. У південній частині, у центральних областях, у Донецькій та Луганській областях спека завтра ще затримається – вдень повітря прогріється до +29…+33 градусів.

«Проте вже й тут 31 липня очікується зниження температури, за винятком Півдня.
І вже 1 серпня в усій Україні спеки не буде – передбачається помірно тепла погода, а на півночі та північному сході навіть нижче +20 градусів», – пише синоптик.

30 липня очікуються короткочасні дощі з грозами.

«Завтра вранці та вдень вони ймовірні на Заході, Півночі та в Центрі, а впродовж дня і до вечора фронт прогинатиметься у південному напрямку і, відповідно, грозові дощі охоплять Південь та Схід», – зазначає Діденко.

У Києві 30 липня спека послабне до +26 градусів.  Надалі температура повітря у столиці знизиться ще на кілька градусів. Короткочасні дощі з грозами можливі локально.

«Тож, найближчий тиждень, а особливо вихідні 3-4 серпня, у Києві будуть досить свіжими. Тому ловимо сьогодні літню спеку, бо вже завтра за нею доведеться їхати аж на Південь», – резюмувала Наталія Діденко.

Спекотний день повсюди в Україні – лише сьогодні.Найближча перспектива показує на входження чергового похолодання.За…

Gepostet von Наталка Діденко am Montag, 29. Juli 2019