Україну замете і заморозить

У найближчі п’ять днів Україна опиниться в центрі циклону, тож упродовж тижня на українців чекають аномальні погодні умови. Місцями снігопади припиняться на день, і навіть може виглянути сонце, але до кінця тижня знову замете. Температура повітря вночі опускатиметься до серйозних мінусових температур. Про це повідомляє Сегодня з посиланням на український Гідрометцентр.

У вівторок, 8 січня, сніг відступить з центральних та північних областей. Але на заході, півдні і сході країни сніжитиме. Температура повітря по всій Україні становитиме від -5 до -8 морозу вдень, а вночі до -12 нижче нуля.

Прогноз погоди на 8 січня

У середу, 9 січня, на південно-сході країни прогнозують припинення снігопадів і навіть буде сонячно з потеплінням. На решті території – країни сніг і морозно, до -5…-8 нижче нуля.

Прогноз погоди на 9 січня

У четвер, 10 січня, снігопади знову повернуться на всю територію країни. На південному сході місцями мокрий сніг із дощем. Там температура становитиме від -1 морозу до +1 тепла. На решті території – від -3 до -6 морозу вдень до 8-10 морозу вночі.

Прогноз погоди на 10 січня

У п’ятницю, 11 січня, погода в Україні буде схожою з попереднім днем. У центрі й на півночі країни можливе послаблення морозів. Але опади у вигляді снігу і мокрого снігу з дощами на південному сході збережуться.

Прогноз погоди на 11 січня