30 січня в Україні пануватиме тепла погода з температурою повітря від +1 до +5 градусів

На зміну морозам та снігопадам в Україну пришла відлига й туманна мряка. Про це пише синоптик Натлія Діденко у Facebook.

«Січень вже старенький і вибрикувати якимись там хуртовинами та щипати морозами молодиць за щоки йому вже не випадає. Спокійненько, хмарненько, тепленько, часом пустити старечу сльозу з дахів будинків – оце вже більше підходить поважного віку січню», – пише вона.

Згідно з прогнозом, 30 січня в Україні пануватиме тепла погода з температурою повітря від +1 до +5 градусів, на Півдні – від +4 до +9 градусів, у Криму – до +14 градусів. Прохолодніше буде на Заході України: вночі -1…-3 градуси, вдень – від 2 морозу до 2 градусів тепла.

«Дощ та мокрий сніг пройдуть у більшості областей України, лише на південному сході атмосфера втримається від суттєвих опадів. Відлига сприятиме таненню снігу – бурульки, льодяні калюжі, снігова каша, гуркіт зсувів льоду та снігу з дахів будинків! Обережно», – прогнозує Діденко.

«У Києві середа буде теплою, +2…+4 градуси. У столиці завтра йтимуть дощ та мокрий сніг, тумани блукатимуть між пішоходами та водіями – придивляйтеся пильно один до одного. Така погода завершить січень і розпочне лютий. Затягнене хмарами небо будитиме елегійний настрій, хилитиме голову на клавіатуру, сприятиме читанню похмурих віршів та бурчанню – не піддавайтеся!», – зазначила Діденко.

Морози та снігопади пішли, відлига та туманна мряка – прийшли.Січень вже старенький і вибрикувати якимись там…

Gepostet von Наталка Діденко am Dienstag, 29. Januar 2019