16 вересня завершується перша фаза військових навчань Білорусі і Росії

Перша танкова армія Росії готується до безпосередніх бойових дій в рамках спільних російсько-білоруських військових навчань «Захід-2017» на території Білорусі. Про це пише УНН.

«Особовий склад мотострілецьких, танкових і артилерійських підрозділів із засобами ППО 1 танкової армії Збройних Сил Росії на полігонах «Борисовський» і «Осиповичський» спільно з підрозділами військових частин Північно-західного оперативного командування Білорусі, зайнявши оборонні рубежі, здійснюють заходи безпосередньої підготовки до бойових дій», – повідомили у Міноборони Білорусі.

16 вересня завершується перша фаза військових навчань. Завтра, 17 вересня, розіграш бойового сценарію пройде на території Ружанського полігону.

Планується відпрацювання пошук і знешкодження ДРГ умовного противника із застосуванням авіації.

Крім того, в оборонному відомстві підкреслили, що на даних полігонах, а також полігоні «Лепельський» військовими частинами і підрозділами відпрацьовуються наступні питання: пошук, блокування і знищення ДРГ умовного противника і НВФ; заняття району оборони кількох родів підрозділами; зайняття стартових (вогневих) позицій, районів виконання навчально-бойових завдань артилерійськими підрозділами; ведення розвідувально-пошукових дій на загрозливих напрямках і ізоляційно-обмежувальних дій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ