Тарас Загородній, політичний експерт

Берлін готовий стати посередником у переговорах Москви та Києва щодо будівництва газопроводу «Північний потік-2», який хочуть прокласти з Росії в Німеччину.

Мені все більше подобається веселий цинізм європейців. Коли чхати вони хотіли на всякі «вільні торгівлі», Асоціації та іншу лабуду для вразливих індіанців.

Дуже хороший урок для носіїв єврокаргокульту. Чіткий сигнал і нам переходити на стадію веселого цинізму по відношенню до ЄС та всього світу. Не «чего изволите» і хвостиком махати і віддано дивитися в очі, а «що нам за це буде» (гроші, робочі місця, ринки збуту) та «пішли на х*р», якщо виразної відповіді немає. Це абсолютно європейський підхід.

Тому також цинічно і весело посилаємо на х*р всю цю єврошоблу, якщо немає конкретних відповідей на конкретні запитання:

– виконувати Асоціацію тільки в тій частині, що нам економічно вигідна;

– слати цинічно і весело на х*р корумпованих грантоїдів і «корисних ідіотів – свідків еврокаргокульту», які при слові «ЄС» починають виляти хвостом і заглядати всякій шавці з ЄС в очі.

Якщо якась шавка з ЄС почне варнякати (їхні шавки в країні), що ми щось «не виконуємо» (читай «не перетворюмо країну в сировинний придаток ЄС»), то тицяємо пальцем в їхнє цілування в ясна з Путіним і затягуємо всі процедури. Аж до суду. Суд – справа довга. Будуємо промисловість, захищаємо ринок.

Побільше цинізму, панове, світ поважає таких!

Джерело: Тарас Загородний