Тарас Загородній, політичний експерт

Судячи з того як влада невміло бреше з приводу справи Шеремета, вона реально нечиста.

Нарешті після тиску журналістів визнали, що Устименко за кілька годин до вбивства знаходився біля його будинку. І навіть визнали, що вів спостереження. Тільки типу не за Шереметом.

Просте запитання руйнує цю фальшиву конструкцію одразу: так, а які у нього правові підстави вести стеження за будь-ким, якщо він, згідно з твердженням СБУ, не працює у них з 2014 року? Для працівника будь-якого правоохоронного органу підставою для початку спостереження є порушення оперативно-розшукової справи. Все інше – поза законом. Тим більше поза законом збирати інформацію про людину, якщо ти не є діючим співробітником.

Чисто теоретично він міг вести спостереження в якості діючого співробітника поліції. Але всі, хто знайомий з реаліями відносин між цими силовими структурами, знає, що так просто перейти з СБУ в МВС, тим більше в такі делікатні підрозділи, нереально. Між органами ще з часів Андропова існує негласна неприязнь і суперництво.

Тобто Устименко порушував закон, самовільно встановивши пост зовнішнього спостереження. У ніч перед вбивством. І у органів немає до нього питань. Дивно це, хлопці, і погано пахне.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ