Тарас Загородній, політичний експерт

З приводу блокади.

  1. Вважаю торгівлю з окупованими територіями можливою після вирішення питань безпеки, як це зробили в Придністров’ї: експортери зареєстровані в Молдові і платять податки в їхній бюджет в тому числі, банки з Тирасполя інтегровані в фінсистему Молдови. При цьому Молдова не платить пенсій, стипендій та іншої соціалки. Це – на Росії. Газ – теж. Люди не голосують на виборах в Молдові. Молодь з Придністров’я навчається в молдавських ВНЗ. Вільний в’їзд і виїзд.

Але при цьому там ніхто не гине вже 20 років. Там миротворці під мандатом ООН. Так, російські, але під мандатом ООН.

Поки гинуть наші хлопці – це торгівля на крові. Поки хтось в Києві мега круто влаштувався. Відправляють патріотів на фронт, щоб вони не ставили запитань щодо корупції і злодійства в країні, і підставляє під кулі. При цьому торгує з їхніми ворогами. При цьому тримає в напрузі всю країну казками про те, що «Путін нападе». А ви не охреніли? В такому форматі війна вам вигідна ЗАВЖДИ. Щоби прикрити ваші злочини.

Хочете торгувати? Тоді заморожуйте конфлікт за сценарієм Придністров’я.

  1. Щодо «величезних втрат» від блокади. Росія не дасть вийти на свої ринки цим підприємствам (навіть транзитом) без українських документів (митних і т.д.). Це означає, що так чи інакше гроші цих підприємств ВСЕ одно йтимуть через фінсистему УКРАЇНИ.
  2. Говорите про втрати в 2 млрд. доларів? Так менше красти на митниці треба. Легалізуйте видобуток бурштину. Одразу відшкодуєте всі втрати.

Все інше – маніпуляції, щоби прикрити злодіїв і корупціонерів.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ