Тарас Загородній, політичний експерт

Скептично ставлюся до новостворених «антикорупційних органів», але інтерв’ю Холодницького сподобалося. Цікаво і без води. Принаймні, багато цікавого з реальної «кухні» кримінальних проваджень і чому вони нікуди не рухаються.

Попри те, що і Холодницький, і Ситник – обидва вихідці з прокуратури, претензії до якості роботи НАБУ вважаю абсолютно обґрунтованими. Багато шуму і пилу без результатів.

Може, це і стало основною причиною нападок з боку НАБУ на Холодницького –хочеться і далі пускати пил в очі та займатися розслідуваннями в Фейсбуці.

Можливо, що така позиція Холодницького і стала приводом для нападок на нього і порушення кримінальних проваджень, які НАБУ і Генпрокуратура клепає практично з повітря. Крім того, як Луценко, так і Ситник явно мають політичні амбіції та плани. Принциповий антикорупційний прокурор в ці плани явно не вписується, псує всю картину.

А прокурор і повинен бути таким: уїдливим і незручним. Незручні нікому не подобаються. Зараз проти Холодницького все – і американське лобі НАБУ, і підтримувана з Банкової ГПУ. Тож, на сьогодні він перший реально незалежний прокурор, рівновіддалений від усіх сфер впливу та інтересів. І так і має бути.

Ну, кожен може скласти свою думку.

https://lb.ua/news/2018/05/11/397360_nazar_holodnitskiy_ya_zgoden_z.html

Джерело: Тарас Загородний