Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Найнеприємніше в історії з покупкою нового Мерседеса для збиткового НАК «Нафтогаз» є не сам факт спроби покупки нового «Мерседеса», а реакція на це керівніцтва цієї «чорної діри» української економіки. Систему характеризує не помилка, а реакція на помилку.

Так ось, ця купка митних інвест-банкірів та інших підтримуючих в цій ганебній історії «реформаторів» реально вважають, що під час війни збиткове державне (!!!!) підприємство може дозволити собі купувати нову машину, щоби перевозити ясновельможні дупи. Неначе їздити їм нема на чому.

Читаєш їхні коментарі та розумієш, що вони реально вважають відмінним результатом той факт, що вони виставили ціни на газ, як їм заманеться, обклали злиденне населення ще одним податком і вважають це крутою роботою. Настільки крутою, що цим баригам настав час отримати нагороду. Реально охреніли хлопці. Обклали мене додатковим податком (як і більшу частину аудиторії Фейсбук, яка платитиме за примхи цих хлопців по повній), а тепер собі машини купують за мій рахунок.

Позитивне в цій історії те, що ми знаємо, що у НАК «Нафтогаз» є «зайві» 200 тис. доларів. Упевнений, що ці гроші негайно будуть спрямовані на утеплення будинків, встановлення лічильників та інши корисні речі, які скорочуватимуть споживання газу в країні.

А то, я так бачу, хлопці зовсім загубилися в реальності та забувають, що працюють в державній (!!) компанії, завдання якої ЗМЕНШУВАТИ споживання газу в країні, а не бути інструментом накопичення грошей на будиночок в Швейцарії для купки митних інвест-банкірів та інших «реформаторів».

Джерело: Тарас Загородний