Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Банкова смішить своїми незґрабними поясненнями, чому «Рошен» продати неможливо. Тепер виявляється — у Петра Порошенка є злий молодший партнер В’ячеслав Москалевський, який володіє 15% акцій «Рошена» і не дозволяє його продати.

Живо уявив собі картину. Заходить гендиректор «Рошена» до Порошенка і каже:

— Чуєш, ти! Ти чо — удумав «Рошен» продавати? А мене ти запитав?

— Вибач, Славо. Біс поплутав! — відповідає Петро Олексійович.

До Банкової ніяк не дійде, що ціна питання — не в продажі «Рошена». А в тому, що Порошенко ПООБІЦЯВ, а тепер висуває вже третю версію — чому обіцянку не можна виконати. Ніхто ж за язик його не тягнув.

Це як в історії з імпічментом Біллу Клінтону. Загроза імпічменту була не через те, що він розважався із Монікою. А через те, що набрехав під присягою — що цього не було.

В історії з «Рошеном» найліпше було щиро визнати, що Порошенко не зможе його продати. І 5% прибутку віддає на АТО. Тоді б і питань до Липецької фабрики було менше, якщо не вистачає рішучості її закрити. Але на Банковій легких шляхів не шукають і продовжують дратувати людей.

Особисто я не вважаю, що «Рошен» конче необхідно продати. На Заході часто-густо в політику йдуть небідні люди. Питання, наскільки вони можуть контролювати себе і не використовувати владу для розвитку свого бізнесу.

Хтось вважає, що в Україні з цим усе гаразд?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ