Тарас Загородній, політичний експерт

Щодо ситуації з Шабуніним

  1. Якби на його місці був якийсь простий хлопець, який також стукнув того, хто йому не подобається, то вже парився б в СІЗО через «нанесення середньої тяжкості з обтяжуючими» («обтяжуючі», якщо підтвердиться інфа, що Шабунін займався єдиноборствами) . Але Шабунін у нас «антикорупціонер» і у нього купа захисників з тусовки грантоїдів. Йому можна.
  2. Ще одне підтвердження того, що грантоїди реально не збираються боротися з корупцією, а хочуть її очолити і жити в такому ж феодальному суспільстві, де феодал може творити все, що завгодно (бити людей, купувати квартири на каламутні гроші (вони ж не вкрали «мільярди»). Загалом, початківець Каськів, який був грантоїдом з 90-тих, а закінчив служінням Януковичу.
  3. Пам’ятаю час, коли і журналістів «Української правди» відмовлялися визнавати журналістами і відмовляли в акредитації, вимагаючи реєстрації як ЗМІ. І це їх сильно обурювало. Тепер грантоїди при владі (хоча роблять вигляд, що ні) і починають розповідати, хто тут журналіст, а хто – ні. Так само, як і робив Янукович, коли йому були неприємні незручні питання.
  4. Ніхто Шабуніна саджати не буде. Найімовірніше, умовний термін. Непогашена судимість – це неможливість балотуватися в парламент і хороший гачок.
  5. Мені особисто дуже багато людей не подобаються. Але якось в дитинстві навчили стримувати себе, не звертати увагу на дурнів і тим більше реагувати на їхні провокації.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ