Тарас Загородній, політичний експерт

На мою думку, дешевше посадити бандитське угруповання «Коболєва-Вітренка» та іноземних «незалежних директорів». Щонайменше за «зловживання монопольним становищем». Плюс за «злодійство в особливо великих розмірах». Поки лохи слухали казки «про перемоги над «Газпромом», за які ці відморозки собі виписали премії, НАК прокручує аферу щодо систематичного вбивства підприємств ТКЕ і облгазів.

Звідки ці «борги»? Це штучно створена заборгованість за рахунок того, що газ спожили за одними цінами (близько 5 тис.), а їм Коболєв не підписав акти (тобто як би цього не було). Оскільки облгази повинні завжди підтримувати тиск всередині системи і змушені брати газ в «Укртрансгазі», то їм це зараховується як «несанкціонований відбір» і рахують за тарифами втричі більшими + штрафи.

Навіщо це робиться? Створюється штучний прибуток, з якого потім … сплачуються нові премії, які в свою чергу також не зароблені, оскільки «Нафтогаз» – це прокладка, яка нічого не виробляє.

Треба визнати, що хлопці давно перевершили оточення Януковича в темпах розграбування «Нафтогазу». Але лохам мабуть подобається. Вони навіть готові аплодувати бандитам.

https://ukranews.com/news/568401-kobolev-prygrozyl-groysmanu-otklyuchyt-ot-gazosnabzhenyya-129-naselennykh-punktov-v-16-oblastyakh

Джерело: Тарас Загородний