Тарас Загородній, політичний експерт

Рубрика «Якщо вавка в голові – потрібно пити зеленку» або «На кожну хитру гайку є свій шустрий болт»

Жив собі Сєрьожа і не тужив. Акуратно «боровся» з корупцією (не дай Бог реально добити. А то гранти припинять давати). Підробляв на заказуху для різних олігархів. «Нещадно» зображував опозицію в провладній фракції. Cкупав собі потихеньку елітні квартири (ну, не лох же він жити серед тих, за щастя яких він так жорстко бореться) на каламутні гроші, походження яких не міг пояснити.

Але Сергій розслабився в один момент. Раптом реально відчув себе крутим перцем і реальним суб’єктом політики (з грантожерами це часто трапляється. Звичайні жертви тренінгів). Світової. Вирішив за старою нашою звичкою злити компромат на кандидата в президенти Трампа. А він візьми і виграй. Тут виявилося, що справу завели «за втручання». Відкрито ворогом США назвали. Хотів до Зеленського в список потрапити, оскільки нікуди більше не беруть, і тут такий облом. Мечеться тепер Лещенко як біснуватий баран в шлюбний період. Ніяк не може повірити, що відлучають його від годівниці. Імовірно, назавжди. А так хочеться знову стати депутатом. Ближче до «ненависних» корупціонерів. Годуватися же десь треба. А працювати ніяк не хочеться.

P.S. До речі, цей факт загострює кадрову проблему (яка і до того була аховою) Зеленського. Найімовірніше, косяком в список «ворогів» США потраплять й інші не менш люті «антикорупціонери», які солодко прилаштувалися на грантових грошах.

Джерело: Тарас Загородний