Тарас Загородній, політичний експерт

Якось пройшло повз мене. Виявляється, ОЗУ «Коболєва-Вітренка» – не тільки «великі реформатори газового ринку України, Європи, світу та напевно Галактики», але ще і «інвестори в сонячну енергетику». Відмінна історія. Оподаткували всю країну під приводом «ринкових цін». «Нафтогаз» пухне від грошей. Бюджет витрачає гроші на субсидії (тобто в боргах), борги за ЖКГ зростають як снігова куля. Натомсть в ОЗУ «Коболєва-Вітренка» є гроші на інвестування (читай «відмивання грошей» для друзів) типу в сонячну енергетику. Може, гроші в фонд енергоефективності з прибутку переводити, щоби країна менше газу взагалі споживала?

Може, нарешті навчитися швидше газ давати на гарячу воду в Київ? А то Кабмін грошей дав ще в кінці серпня, а «Нафтогаз» прокинувся три дні тому?

А поки «сонячні хлопчики» гріш закопують в землю:

– Що з транзитом після 19-го незрозуміло;

– Що буде з транзитом після запуску «Північного потоку-2» і «Турецького потоку» взагалі неясно;

– Чому немає зростання видобутку газу при тому, що «УГВ» вже так розпухло від грошей, що не знає куди подіти.

Але головне не «реформи робити», а вчасно гроші давати на дармоїдів, які осанни співають «реформаторам». Але є і «корисні ідіоти», які роблять це безкоштовно із «секти свідків реформаторів в «Нафтогазі». Можна і далі грабувати.

https://gordonua.com/news/money/kobolev-zayavil-chto-naftogaz-v-blizhayshem-budushchem-planiruet-investirovat-v-vozobnovlyaemuyu-energetiku-418077.html?fbclid=IwAR0BD58JP81GgXROItBUEtl2gB-ymNAoz3RTSkM4GtvN20VJxC-gVlRyYis

Джерело: Тарас Загородний