Нардеп впевнений, що українці доб’ються свого і главу НБУ посадять у в’язницю

Очільниця Нацбанку Валерія Гонтарєва потурає російській гібридній війні в Україні. Цю думку висловив народний депутат Сергій Тарута. За його словами, голові НБУ загрожує не «один великий олігарх», а мільйони українців, які втратили свої гроші, передає UA1.

«Їй загрожує не один олігарх, їй загрожує більше мільйона чоловіків, які втратили гроші», – сказав він в ефірі одного з телеканалів.

Тарута також зазначив, що діяльність Гонтарєвої на посаді глави НБУ є реалізацією російського сценарію гібридної війни в Україні.

«І все більше і більше у мене з’являється зв’язок між діяльністю Катерини Рожкової на посаді заступника глави НБУ і руйнуванням банківської системи та вимиванням фінансових коштів у сумі близько одного трильйона гривень. Це збитки економіки від дій Гонтаревої», – пояснив депутат.

Нардеп впевнений, що українці зможуть домогтися, щоби Гонтарєву посадили у в’язницю, де вона замислиться про свої «грошові злочини». Крім того, він хоче, щоб у Сенаті США відбулися слухання щодо діяльності глави НБУ.

Нагадаємо, в інтерв’ю The Financial Times очільниця Нацбанку Валєрія Гонтарєва заявила про неодноразові погрози, зокрема з боку «великого олігарха», ім’я якого не назвала.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ