Основним напрямком каналу буде інформаційно-аналітичне мовлення

Колишній народний депутат від «Партії регіонів», екс-голова Київської міськдержадміністрації Володимир Макеєнко став єдиним власником телеканалу «Тоніс», передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, розмір внеску Макеєнка в статутний фонд становить 16,7 млн грн. Директором телеканалу залишився Олександр Бутко.

Макеєнко став власником 9,5% телеканалу «Тоніс» у березні 2017 року. На той момент 80% статутного капіталу залишалося за ТОВ «Тоніс». Тоді ж телеканал оголосив про новий етап свого розвитку. Основним напрямком каналу буде інформаційно-аналітичне мовлення. На ньому працюватимуть російські журналісти Євгеній Кисельов і Матвєй Ганапольський.

Сам Макеєнко 2002 року був депутатом Верховної Ради від партії «Наша Україна». У 2005 році вступив у Партію Регіонів України, у 2006 став заступником глави фракції регіоналів у Раді. За указом Віктора Януковича очолював КМДА з 25 січня до 7 березня 2014 року.

Нагадаємо, у лютому 2015 року голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко повідомив, що Генеральна прокуратура в ході досудового розслідування встановила, що Олександр Янукович опосередковано володіє телеканалами «Тоніс», «Бізнес», «Добро» і «Погода».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ