«Доброго ранку, Країно!» закривають після скандальної заяви Тимошенко стосовно Порошенка

Телепрограму «Доброго ранку, Країно!» на телеканалі «UA: ПЕРШИЙ», в ефірі якої лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко звинуватила Президента Петра Порошенка у змові з ватажками ОРДЛО задля зриву президентських виборів 2019 року, закривають. Дія договору про створення програми закінчиться 10 липня. Про це повідомляє сайт Національна суспільна телерадіокомпанія України.

У повідомленні під заголовком «Щодо політичних заяв Юлії Тимошенко у програмі «Доброго ранку, Країно!» зазначено, що договір про створення на замовлення програми «Доброго ранку, Країно!» було укладено між ПАТ «НСТУ» і ТОВ «Ера-Медіа» 12 липня 2017 року.

НСТУ наголошує, що за угодою команда Суспільного мовника не має можливості втручатись у творчий процес команди «Ера-Медіа» та не впливала на вибір тем, гостей, способів подачі інформації в ефірі.

«ПАТ «НСТУ» інформує глядачів, що жодним чином не погоджувало запрошення для інтерв’ю Юлії Тимошенко та не мало впливу на обрання тем для обговорення», – ідеться у повідомленні.

Також зазначено, що «команда Суспільного мовника здійснює постійний моніторинг контенту ТОВ «Ера-Медіа» і неодноразово виявляла порушення стандартів, зокрема маніпуляції фактами, подання власних думок як фактів, безпідставні узагальнення тощо».

«Суспільний мовник докладе усіх зусиль, аби надалі виробляти власне ранкове шоу з дотриманням належних стандартів подачі інформації», – стверджують у компанії.

Нагадаємо, 5 липня Тимошенко в ефірі програми «Доброго ранку, Країно!» на телеканалі «UA: ПЕРШИЙ» заявила, що Президент Порошенко вигадав спосіб не проводити вибори 2019 року і розпочав «глибокий переговорний процес із ватажками окупованих територій Донбасу»: «Він хоче, щоб були захоплені додаткові території України. Він хоче, щоб усе горіло. На цьому він хоче оголосити воєнний стан і не проводити вибори у принципі».

Читайте: Юрій Касьянов: Тимошенко уже подумки викинула Порошенка на помийку