Внаслідок потужного вибуху загинули щонайменше 80 людей, поранення отримали близько 350 осіб

Внаслідок теракту, що стався вранці 31 травня в столиці Афганістану, пошкоджень зазнали будівлі посольства Франції та Німеччини. Про жертв серед французьких громадян наразі не йдеться. Однак, є постраждалі серед співробітників німецького дипвідомства. МЗС України повідомляє, що українців немає серед загиблих та поранених. Про це пише Європейська правда.

«Є певні матеріальні збитки в посольстві Франції, як і в посольстві Німеччини», – сказала міністр з європейських справ Франції Маріель де Сарнез.

У свою чергу,  голова МЗС Німеччини Зіґмар Ґабріель повідомив, що під час нападу були поранені співробітники посольства країни. Зараз вони у безпеці. Внаслідок теракту загинув охоронець посольства, він був афганцем.

Як відомо, начинений вибухівкою автомобіль підірвав терорист-смертник у годину пік у дипломатичному кварталі Кабула. За попередньою інформацією, авто було припарковане неподалік будівлі посольства ФРН.

За останніми даними, внаслідок теракту загинули щонайменше 80 людей, поранення отримали близько 350 осіб.

Вибух був настільки сильним, що більше 30 транспортних засобів були знищені або пошкоджені. В радіусі одного кілометра від епіцентру вибуху в магазинах, ресторанах та інших будівлях повибивало шибки.

Афганські чиновники заявили, що потужний вибух став одним з найбільших, які коли-небудь ставалися в афганській столиці.

Поки що жодне угруповання не взяло на себе відповідальність за теракт.

Згідно з даними, що є в розпорядженні українського МЗС, українців серед жертв теракту в Кабулі немає. Однак ця інформація потребує уточнення і зараз її перевіряють.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ