Російські силовики поки ще не анонсували блокування ресурсу

Теракт у метро Санкт-Петербурга, що стався 3 квітня, підготували за допомогою месенджера Telegram. Про це заявляють у Федеральній службі безпеки Росії, передає російський Интерфакс.

«У ході оперативного супроводу розслідування теракту 3 квітня цього року в метрополітені Санкт-Петербурга ФСБ Росії отримала достовірну інформацію про використання терористом-смертником, його спільником і іноземним куратором месенджера Telegram для приховування своїх злочинних задумів на всіх стадіях організації та підготовки терористичного акту», – стверджується в повідомленні Центру громадських зв’язків ФСБ Росії.

У відомстві стерджують, що міжнародні терористичні організації та їхні члени вкористовують Інтернет-месенджери для здійснення конспіративного зв’язку між собою і своїми кураторами з-за кордону.

«Найбільш активно членами міжнародних терористичних організацій на території РФ використовується месенджер Telegram, який надає терористам можливість створювати секретні чати з високим рівнем шифрування переданої інформації», – заявляє російська спецслужба.

При цьому у ФСБ не згадують про можливе блокування Telegram у Росії, про яке раніше попередив Роскомнагляд.

Нагадаємо, 3 квітня між станціями «Технологічний інститут» і «Сінна площа» петербурзького метро у вагоні поїзда стався вибух, внаслідок якого загинули 16 осіб, понад 50 – отримали поранення.

За даними слідства, бомбу підірвав уродженець Киргизії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ