Німеччина може стати «мішенню для насильства, мотивованого джихадистськими поглядами»
Німеччина може стати «мішенню для насильства, мотивованого джихадистськими поглядами»

У Німеччині можуть відбутися теракти на зразок тих, які сталися в Парижі 13 листопада. Про це повідомляє Bild з посиланням на таємну доповідь МВС країни.

Як зазначає видання, в тексті документу підкреслюється, що Німеччина стала «мішенню для насильства, мотивованого джихадистськими поглядами».

«Воно може проявити себе в будь-який час у вигляді атак проти державних та громадських закладів, держслужбовців та цивільних осіб», – йдеться в доповіді.

Зокрема, в документі йде мова про можливість атак подібних на ті, що сталися в Парижі.

«Вони можуть тривати декілька днів, з використання вогнепальної зброї та бомб», – йдеться в доповіді.

Найбільшу небезпеку, згідно з МВС, становлять 300 громадян Німеччини, які повернулися з Сирії, де брали участь в бойових діях на боці «ІД».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 13 листопада в Парижі була здійснена серія терактів, які забрали життя 130 людей. Невідомі відкрили стрілянину в одному з ресторанів, три вибухи прогриміли біля стадіону Stad de France, де проходив товариський матч футбольних збірних Франції та Німеччини, на якому був присутній французький президент Франсуа Олланд. Крім того, на рок-концерті в театрі Bataclan невідомі захопили заручників. Олланд своїм указом запровадив в країні надзвичайний стан.

Як з’ясувало слідство, люди, причетні до організації терактів, проживали не лише на території Франції, але й в Бельгії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ