Олександр Башта пояснив свою реакцію на правоохоронців станом афекту

Депутат Тернопільської обласної ради Олександр Башта пояснив свою агресію щодо поліціянтів станом афекту та звинуватив їх у провокації. Про це пише Новое время.

«Під час бійки я був у стані афекту. Я прошу вибачення у дівчини-поліцейського, а поліціянти зробили так, щоби я поводився саме так», – заявив депутат від партії «Свобода».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Тернополі таксист припаркував свій автомобіль на місці для інвалідів. У зв’язку з цим депутат облради Олександр Башта, який пересувається на інвалідному візку, викликав правоохоронців. Між депутатом та поліціянтами виник конфлікт, внаслідок якого правоохоронці отримали травми.

Згодом у Фейсбуці він написав, що ЗМІ поширили змонтоване відео інциденту.

Сподіваюсь, що наші місцеві змі та і центральні теж, для висвітлення об'єктивності інциденту який стався між мною та…

Gepostet von Олександр Башта am Dienstag, 21. November 2017

Обласне керівництво Національної поліції пояснило, що законодавство забороняє правоохоронним органам застосовувати силу щодо осіб із обмеженими можливостями.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила Закон України № 2109-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю» 22 червня. У липні закон підписав Президент України Петро Порошенко.