У середині 2014-го «Ленорман» прибув до Києва, перебрався до Донецька та приєднався до бойовиків

Російський найманець Ґійом Кувел’є з позивним «Ленорман», що воював у бандформуванні «Привид», поїхав до Америки, де його прийняли на службу в армію США. Про це повідомляє журналіст Андрій Цаплієнко на сторінці у Facebook.

«Ґійом Кувел’є, псевдо «Ленорман», бойовик з американським та французьким паспортами, воював разом із «сєпарами» проти України, згодом підписав контракт з армією США і навіть служив в американській піхотній дивізії на Гаваях. Документи, які свідчать про це, потрапили в розпорядження газети «The Washington Post», – пише Цаплієнко.

Він зазначає, що «маршрут українських мандрів Кувел’є» добре відомий Службі безпеки України. За його словами, у середині 2014-го «Ленорман» прибув до Києва, переїхав до Харкова, перебрався до Донецька та приєднався до бойовиків.

Також, за даними журналіста, «Ленорман» не відмовлявся від участі в пропагандистських зйомках.

«Росія втілює в собі силу та енергію опору, яку ми хочемо повернути на Захід», – його промова з документального фільму «Ввічливі люди». В кадрі «Ленорман» пліч-о-пліч з Гіркіним-Стрєлковим. З «ДНРівською» медаллю на грудях. Зйомки 2015-го року. Фільм доступний у мережі. Коли Кувел’є закидали, що його можна побачити на відео під час штурму Донецького аеропорту, він відверто глузував: «Це був не я, а моя голограма», – пише Цаплієнко.

Щоправда, зараз Кувел’є наполягає на тому, що повністю змінився.

«[Американська] армія це мій єдиний шанс порвати з минулим та йти далі» , – надіслав він журналістам електронний месидж. – «Публікуючи історію про мене, ви завдаєте ударів моїй кар’єрі та допомагаєте тим, хто хоче дискредитувати Армію. Моїм колишнім російським друзям це б сподобалось …», – цитує журналіст екс-бойовика та зазначає, що щодо Кувел’є розпочалось не лише журналістське, а й службове розслідування.

Чи можна стати американським солдатом, якщо до того стріляв в українців? Досвід цього симпатяги з колорадською стрічкою …

Posted by Andriy Tsaplienko on Montag, 1. Mai 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ