1
Активісти створили у мережі Facebook групу інформаційної підтримки Козловського

Бойовики в окупованому Донецьку заарештували кандидата  історичних наук, релігієзнавця, президента Центру релігієзнавчих досліджень і міжнародних духовних відносин Ігоря Козловського. Про це повідомив у Facebook один із координаторів руху «Ми – європейці» Євген Іхельзон. 

За даними блогера Дениса Казанського,  Козловський вже четверту добу перебуває «у підвалі».

«Бойовики увірвалися до будинку вченого, вилучили техніку та документи на квартиру, а також викрали колекцію антикваріату, яка йому належала. Самого вченого відвезли без пояснення причин», – зазначив він.

Також дані про затримання вченого у коментарях до його допису підтвердила співробітниця дружини історика: «Вранці 28 січня його дружина подзвонила мені і повідомила, що їде в Донецьк. Отже, Козловського заарештували чи 27 ввечері чи вночі з 27 на 28 січня».

Науковець не зміг виїхати з Донецка, оскільки доглядав важкохворого лежачого сина. Активісти створили у мережі Facebook групу інформаційної підтримки Козловського.

Після Нового року російська окупаційна адміністрація у Донецьку активізувала репресії, зробивши їх більш масштабними. Підозрюваних у проукраїнських поглядах реєструють як шпигунів і терористів, а потім судять за «законами ДНР». Причому «статті» передбачають страту, позбавлення волі на 30 років і конфіскацію майна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ