Мохаммед Емвазі
В «ІД» підтвердили загибель свого ката Джихаді Джона

Терористичне угрупування «Ісламська держава» підтвердило загибель свого найзнаменитішого ката – бойовика на прізвисько Джихаді Джон, передає Reuters.

Пропагандистський журнал терористів Dabiq опублікував некролог, написавши, що Мохаммед Емвазі «зустрівся з Аллахом» в листопаді, як про це раніше повідомляв Пентаґон. За даними американського військового відомства, Емвазі та ще троє бойовиків «ІД» були знищені в Сирії: їх автомобіль був підірваний ракетою з безпілотника.

Емвазі був одним з найбільш розшукуваних злочинців в світі – раніше за його голову американська влада призначила нагороду в розмірі 9,4 мільйона доларів.

Зазначається, що ця смерть підсумує більш ніж рік спроб Заходу знищити бойовика, який став особливо відомим у серпні 2014 після появи в Мережі відео, де він обезголовлює американського журналіста Джеймса Фоулі. З того часу він неодноразово фігурував у відео страт іноземних заручників «ІД».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у листопаді 2015 року американські військові здійснили атаку безпілотником по кату «ІД», відомому під псевдонімом Джихаді Джон. Атака була здійснена в околицях сирійського міста Ракка, яке «Ісламська держава» вважає своєю столицею.

У Пентаґоні тоді заявили, що на 99% впевнені в ліквідації бойовика, однак підтверджень цього до сьогодні не було.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ