Кількість загиблих унаслідок вибуху зросла до 22 осіб, поранених – до 59

Терористична організація «Ісламська держава» взяла на себе відповідальність за теракт у британському Манчестері під час концерту Аріани Ґранде.

«ІДІЛ» у соцмережах підтвердила, що вибухи на стадіоні були пов’язані з діяльністю терористів.

Увечері 22 травня на найбільшій арені Великої Британії у Манчестері під час концерту пролунав вибух. Спершу повідомляли про 19 загиблих та 50 поранених. Станом на ранок 23 травня кількість загиблих зросла до 22 осіб, поранених – до 59.

Вибух відбувся під час концерту американської виконавиці Аріани Ґранде, прихильниками якої є велика кількість молоді. На арені, яка вміщає 21 тисячу людей, було багато дітей та підлітків.

Правоохоронні органи припускають, що вибух на стадіоні здійснив терорист-смертник. Поліція заблокувала всі вулиці навколо «Манчестер-арени», на якій стався вибух.

У посольстві України у Великій Британії повідомили, що українців немає серед постраждалих у теракті.

1 КОМЕНТАР

  1. Більше половини функціонерів ІДІЛу мають походження з СНГ, з силових структур, які контролювались КДБ, а зараз ФСБ. Тому зрозуміло, що центр ІДІЛу знаходиться в Москві. Боротьба з осередками тероризму – це обрубування щупалець гідри, найефективніша боротьба з тероризмом, це знищити центр. ІДІЛ – це не народний рух, а звичайний проект спецслужб Московії.

Comments are closed.