Бойовики обстріляли представників Організації з безпеки та співробітництва в Європі

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ у своєму звіті повідомила, що патруль зі спостерігачами обстріляли поблизу Авдіївки – передає УНН.

«17 березня п’ятеро членів патруля СММ перебували (обабіч двох своїх автомобілів) за 15 км на північ від Донецька зі східного боку автодороги Н20, де вона перетинається з дорогою другорядного значення, що веде на схід до Донецької фільтрувальної станції, розташованої між підконтрольною уряду Авдіївкою та підконтрольною «ДНР» Ясинуватою», – ідеться у повідомленні.

«Об 11:45, поки чотири члени патруля СММ перебували за 2–3 м на північ, а ще один – за 5 м на південний схід від автомобілів, вони почули, як над їхніми головами просвистіла куля і в ту ж мить пролунав постріл зі стрілецької зброї за 100–200 м на південь від них», – підкреслили в ОБСЄ.

Також повідомляється, що усі присутні негайно сховалися з північного боку автомобілів Місії. Спостерігачі визначили, що постріл було здійснено у напрямку з півдня на північно-північний схід. Поки вони сідали в автомобілі, то почули ще один постріл зі стрілецької зброї за 100–200 м на південь.

Пізніше усі присутні, включаючи патруль СММ, покинули цей район. Ніхто зі спостерігачів не постраждав. Автомобілі Місії не було пошкоджено. Українські та російські офіцери з СЦКК повідомили, що серед їхніх співробітників також ніхто не постраждав.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ