Сергій Притула вважає, що в справі крапки над «і» має розставити суд

Український шоумен Сергій Притула вперше прокоментував ДТП за участю своєї тещі Лілії Сопельник, яка 22 серпня в Києві збила матір з 9-річною дитиною. Притула висловив співчуття родині постраждалих і заявив, що ні він, ні його дружина не намагалися «порішати питання» з суддями і прокурорами. Про це він написав на сторінці у Facebook.

«Ні я особисто, ні моя дружина, не чинили спроби «порішати» питання з суддями чи прокурорами.  Особисто я, як чоловік своєї дружини, звісно ж, запропонував мамі своєї жінки допомогу в адвокатському супроводі», – зазначв телеведучий.

Шоумен додав, що його сім’я готова приєднатися до покриття витрат на лікування і реабілітацію постраждалих, «якщо ця сім’я буде готова прийняти таку допомогу».

«Я вважаю за потрібне донести і до журналістської спільноти і до громадськості, загалом, що правопорушення вчинила конкретна особа з конкретним прізвищем та ім’ям. І я буду вдячний усім, якщо громадськість та журналісти не будуть шукати винних у скоєному серед людей, які жодним чином не причетні до інциденту. Я не сидів за кермом цього авто і не готовий коментувати ситуацію, позаяк, не був свідком події», – додав він.

Також Притула зазначив, що в справі крапки над «і» має розставити суд.

Несвяткове.Останні кілька діб моє прізвище зачастило у новинних стрічках у зв’язку з ДТП за участю моєї тещі.Хочу…

Gepostet von Сергій Притула – офіційна сторінка am Samstag, 24. August 2019

Нагадаємо, 22 серпня в Дарницькому районі Києва у дворі будинку автомобіль Mazda заднім ходом наїхав на матір з 9-річним сином. За кермом була 59-річна жінка. Свідки кажуть, що швидше за все, водій переплутала педалі, тому що швидкість була дуже велика, як для прибудинкової території.

Пізніше виявилося, що за кермом кросовера Mazda перебувала 59-річна Лілія Сопельник – теща відомого шоумена Сергія Притули. Вона є директором і власницею кількох компаній. Її дочка – Катерина Притула – відмовилася від коментарів з приводу інциденту. На даний момент Лілія Сопельник перебуває під нічним домашнім арештом.