Георгій Тука
Тука проти торгово-економічної блокади окупованих територій

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука виступає проти торгово-економічної блокади тимчасово непідконтрольних територій Донбасу.

«Я зрозумів, що не можна обривати відносини з окупованими територіями, оскільки це призведе до катастрофічних наслідків для всього регіону», – заявив Тука в інтерв’ю виданню «Голос України», відповідаючи на запитання, в яких питаннях він кардинально поміняв свою думку щодо ситуації на Донбасі.

Як приклад він навів Луганську теплоелектростанцію, яка забезпечує електроенергією всю область – і так звану «ЛНР», і підконтрольну Києву територію. Тука підкреслив, що станція працює на антрациті, який добувають на окупованій бойовиками частині території. «Якщо не буде вугілля, ТЕС зупиниться, і Луганщина зануриться в темряву», – сказав він.

Щодо торговельних відносин, Тука нагадав, що в даний час частково знята блокада територій «ЛНР», а в районах лінії розмежування створюються гуманітарно-логістичні центри, в яких місцеві жителі можуть купити продукти, медикаменти та товари першої необхідності.

Також в інтерв’ю Тука повідомив, що має намір перевірити керівників департаментів на детекторі брехні. «Поступово перевіримо роботу всіх департаментів. Нові керівники пройдуть поліграф», – сказав Тука. Крім того, він підкреслив, що починає роботу незалежний «волонтерський аудит» для перевірки діяльності адміністрації.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, відомий волонтер, голова громадської організації «Народний Тил» Георгій Тука очолив Луганську область 22 липня 2015 року.

Читайте: Жебрівський: «Україна не може собі дозволити економічну блокаду Донбасу»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ