Справа саме в Насірові? Ви серйозно так вважаєте?

Вся ця НАСІРІАДА просто прекрасна, вона демонструє в «усій красі» наші реалії.

  1. Насіров без двох місяців два роки перебуває на посаді глави найкорупційнішого відомства: податки, митниця. Все це досі асоціюється виключно з потоками грошей і контрабандою. НАБУ випадково виявила, що Насіров «оступився»? А політика Насірова в ДФС влаштовує Кабінет Міністрів (уряд), Прем’єр міністра Гройсмана (раніше Яценюка), Президента Порошенка? Що КОНКРЕТНО їх влаштовує?
  2. Вся увага на Насірова? Хто зараз рулить за нього? ЙОГО ЗАСТУПНИК??? Класно. А ХТО РУЛИТЬ НИМ? Або Ви думаєте їм, як у тому анедоті, «Ти що ж за зарплатою не приходиш? – Зарплата? А я думав пістолет дали, і крутись як хочеш…». Так? До цього Насіров де був? БПП «Солідарність», народний депутат. А нагадайте про рівень корупції та олігархізації держави. Так, так, жоден олігарх за каденції Насірова не постраждав. Олігофренізація країни.
  3. У декларації за 2015 рік Насірова можна ознайомиться з реєстром всього, що нажито членами сім’ї, серед задекларованих доходів і майна (землі, нерухомість, ювелірка, картини, шуби, машини, у цілому понад два мільйони доларів готівки тощо), його офіційний дохід у вигляді зарплати в ВР – 39 тисяч гривень. У декларації немає ані копійки зарплати за його роботу в ДФС. Він за СПАСИБІ там? Кого ми дуримо, коли насірови керують країною?
  4. Восени 2015 року Кабмін створив робочу групу для перевірки ДФС, чи були звільнені зі штату цінні співробітники найвищого посадового ешелону часів Януковича? Комісія встановила що більше 40% таких «керівників» центрального апарату ДФС – це штат апарату Клименка і 15% керівників областей і митниці. Влада «нова», інструменти СТАРІ. Я входила в робочу групу, виступала на засіданні Кабміну, де пройшлася по Насірову й просила звільнити. Він відзвітував Кабміну за тиждень, що всіх звільнив, а ще через тиждень повернув всіх, хто приніс рішення суду, що кадр «цінний», звільняти не можна. А хто не приніс такого рішення, все одно продовжував ходити на роботу. НЕОФІЦІЙНО. А чого? Тягне туди людей, в державній податковій можна працювати і без зарплати.
  5. Про «цінні» кадри. Столицю Києва у питаннях податків очолює Людмила Демченко – призначена Насіровим, а в 2013 році вона була призначена Клименком в керівництво Печерської податкової (КАРЛ, літо 2013, найкрутіший район країни), після люстраційного Закону звільнилася і стала помічницею Ніни Южаніної (БПП, глава комітету ВР з питань податкової та митної політики). До чого це я? А… Так ось вдало було зроблено через Печерську податкову відшкодування ПДВ на порожні фірми на СОТНІ мільйонів гривень (не забудьте відкоригувати курс), частина 3-х мільярдного відшкодування а-ля Клименко. Насіров зараз «в лікарні», але «демченки» всі на посадах. Тому поки «солдат спить (хворіє) – служба йде».
  6. Суспільство хоче СПРАВЕДЛИВОСТІ, щоби хоч когось покарали. І в своєму пориві суспільство сліпе. Виконавці повинні бути покарані, але вони ведуть до ОРЗАНІЗАТОРІВ. Лікувати тільки симптоми, як зовнішні ознаки захворювання, без причин – сізіфова праця.
  7. «Система» живуча і захищає своїх. Уміння ВСЕ пояснити законом, а де складно – затягнути терміни настільки, що згодом нівелювати суспільний резонанс, а там і закрити – КОНИК системи. І ризиків неміряно: часто правоохоронці не дотримуються КПК (через недолугість або навмисно – це інше питання), судді «не незалежні», суспільство накручене (абсолютно справедливо, але як бик нічого не бачить крім червоної ганчірки, яка безумовно важлива, але нічого не означає без тореадора). І всі думають, що справа в суді. Але тут нова пастка: ми ж говоримо про українські суди, а де там можна бути впевненим в наявності правосуддя, для цього повинні бути незалежні судді й незалежний автоматичний розподіл справ на суддю. Але судді й самі раді потрапити в «лікарню», навіщо їм потрібні ті нерви з Насіровим за зарплату в українській системі координат, а якщо і ТРЕБА, то справа буде не в зарплаті.
  8. Те, що для нас очевидно про Насірова та інших, не може бути очевидним для суду. Там все має доводитися допустимими доказами. І навіть якщо ВСЯ країна впевнена що Насіров симулює, суд не може покласти в основу УПЕВНЕНІСТЬ. Те, у що перетворюється сам процес, опускає нас усіх до тих, хто «їв млинці з лопати». Нас намагаються нагодувати з лопати. Годинами возити Насірова по медустановах, де його не приймають, возити його голого на візках, де сотні людей і камер прийшли «собачку, яка говорить, подивитися», а самого підозрюваного на каталці тримають в залі в КЛІТЦІ (це настільки варварський елемент країни рад, якого немає в цивілізованих країнах). Противно. Нас бачать і не можуть не оцінювати. А люди поводяться так, ТОМУ ЩО Є ЗАРУЧНИКАМИ СИСТЕМИ І НЕ ВІРЯТЬ, що може бути за законом, оскільки багато чого в країні відбувається «по понятіям». І як символ цих проблем – Насіров.

Ось такий РОМАН.

Джерело: Татьяна Козаченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ