Тетяна Козаченко, адвокат, екс-директорка департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України

Ви ще власник своєї квартири??? Звідки ви знаєте? Ви сьогодні перевіряли державний реєстр нерухомості?

РІК в АТО. А коли повернувся, виявилось,що власна квартира, в якій проживав і володів з батьком, і квартира особисто батькова – ПРОДАНІ, а сам він в реанімації.

Квартира Rostislav Tikhonov була продана на підставі ухвали Дарницького райсуду, ЯКОЇ НЕ ІСНУЄ В ПРИРОДІ.  100% липа. Насправді ухвала з таким номером є, тільки там в реалі інші прізвища людей. ВЖЕ РІК ця справа розглядається в Печерському суді.
«ПОКУПЕЦЬ» ніколи не приходить на судові засідання. Весь час різні представники.

Є кримінальне провадження, але воно може бути ще декілька років. Від цього у Ростислава не з’являється більше юридичних прав бути у своїй власній ОСЕЛІ!

Як себе захистити, коли РІК ти не можеш повернути власність на свою квартиру, яку «ПРОДАЛИ» на підставі НАМАЛЬОВАНИЇХ НЕІСНУЮЧИХ ДОКУМЕНТІВ? Де жити? У мами, у друзів, на вулиці?

Суди розглядають справи роками,  правоохоронці розслідують десятиліттями, а ШАХРАЇ роблять все, щоб продати квартиру, взяти гроші і звалити…  Шахраї не люблять тільки одного – УВАГИ.  УВАГИ ТИХ, КОМУ НЕ БАЙДУЖЕ.

Ви захищені? Так думаєте? Допомагайте захищатися, бо ДЕРЖАВА не здатна ВАС захистити. Вам не потрібні судові телевізійні шоу, живіть в реальному світі.  Приходьте і подивиться, як це відбувається.

Джерело: Тетяна Козаченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ