Тетяна Козаченко, директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України

Луценко «жжет». Позиція Генерального прокурора України визначається не законами і не власними переконаннями (про професійність НЕ ГОВОРЮ ВЗАГАЛІ, бо для цього треба мати юридичну освіту, якої НЕМАЄ), вона визначається домовленостями, політичною кон’юнктурщиною і його власним місцем розташування в системі влади.

Було вже безліч постів і виступів щодо того, як бережуть на прокурорських посадах прокурора Олега Валендюка. Того самого, якому Пшонка в ДЕНЬ РОЗТРІЛІВ на Майдані виписав грошову премію «за вирішення надскладних питань прокуратури під час акцій масових протестів». Того самого, який за часів президенства Януковича входив в керівництво в ГПУ управління представництва інтересів громадян і держави у Верховному Суді України та вищих спеціалізованих судах.

Що ще після цього треба для презентації? Історій про Януковича, Пшонку, його сина Артема, історій діяльності прокуратури і життя прокурорів і закриття цих питань в судах?

Українська прокуратура була і залишається ОЗУ – організованим злочинним угрупуванням. ЩО НЕ ВІДОМО ПРО УКРАЇНСЬКУ ПРОКУРАТУРУ? Як можна щось змінити в країні, коли на посадах тримаються старі ВИКОНАВЦІ?

Олег Валендюк перший в країні отримав судове рішення, яке РЯТУВАЛО його від люстрації: СУД зобов’язав ГПУ утриматись від звільнення Валендюка з посади згідно із Законом про очищення влади. Рішення в порушення закону ховали і не розміщували в Єдиному судовому реєстрі рішень ПІВРОКУ. Відповідач (Генеральна прокуратура) на суди НЕ ХОДИЛА, РІШЕННЯ НЕ ОСКАРЖУВАЛА).

А тепер давайте розказуйте про незалежність гілок влади і що вони випадково все роблять в унісон.

До Олега Валендюка не тільки не застосували заборону (люстрацію) – він засів на посаді в.о. прокурора Києва – йому віддали столицю (гарна демонстрація всій прокуратурі та областям «виконання» закону від органу, який повинен його захищати), а щойно прийшов Луценко, то Валендюк був призначений ним на іншу посаду – 1 заступник прокурора Криму.

Тепер нове призначення від 3 січня: Олег Валендюк – заступник начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення діяльності керівництва Департаменту забезпечення діяльності керівництва

Юрій Луценко – АПЛОДИСМЕНТИ, «дякую» за Вашу послідовну позицію щодо «підтримання» закону, справедливості, співчуття і розуміння національної трагедії України, коли були понівечені і вбити люди, а прокуратура не просто не захистила права і життя людей, вона виступила їх КАТОМ.

Це не просто паскудство, це огидно настільки, що немає різниці між всіма Генеральними прокурорами – вони не здатні бути самостійними, чесними і виконувати закон.

Прокуратуру НЕ МОЖНА реформувати, Карфаген…

Джерело: Тетяна Козаченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ