В АП заявили, що «не сприймають жодних претензій щодо нібито затягування інавгурації»

Президент України Петро Порошенко відповів на останнє відеозвернення Володимира Зеленського, в якому той звинуватив його у затягуванні процесу передачі влади та порівняв чинного главу держави із «туристом у єгипетському готелі». Відповідний коментар опублікували на сторінці Адміністрації Президента у Facebook.

«Президент України Петро Порошенко з повагою ставиться і до вибору українців, і до позиції найвищого законодавчого органу. Для нього прийнятна будь-яка дата інавгурації, яку визначить Верховна Рада, позаяк це належить до її компетенції», – заявили в АП.

Там також зазначили, що до інавгурації Зеленського чинним президентом залишається Порошенко, тому «він несе відповідальність за ситуацію в країні»: «Україна – це не номер у єгипетському готелі, як здається пану Зеленському. Передача влади – це складний і відповідальний процес. І Петро Порошенко прагне здійснити його згідно з європейською традицією».

Крім того, в АП наголосили, що «не сприймають жодних претензій щодо нібито затягування інавгурації».

Напередодні новообраний президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради з вимогою призначити дату інавгурації на 19 травня, щоб припинити «кадрову діяльність» чинного президента Порошенка. Також у відеозверненні він порівняв Петра Олексійовича з «туристом у єгипетському готелі»: «Він ніяк не заспокоїться. Тягне рушники, тапочки та бере усе підряд зі шведського столу».

Читайте: Інавгурація Зеленського: з’явилась ще одна пропозиція щодо дати