Ситуація, що склалася в державі, не дає патріотам права на помилку в ході голосування на парламентських виборах. Про це у відкритому зверненні на своїй сторінці у ФБ пише капелан ОДЧ «Карпатська Січ» Василь Довганюк. Він закликає українців віддати свої голоси на Прикарпатті у вибочому окрузі № 88 за кандидата від об’єднаних націоналістичних сил Олександра Аронця.

«Залишилось трохи більше тижня до парламентських виборів і ми дізнаємось ім’я нашого представника у Верховній Раді. Сьогодні така ситуація в країні, що ми не маємо права схибити! Кремлівські сили масово зайдуть у парламент. Медведчук може стати главою парламенту, а глава партії Зеленського Разумков вже відкрито плює нам, українцям, в обличчя, заявивши, що буде принципово розмовляти російською. Я можу собі тільки уявити, на що вони підуть, щоб знову спробувати поставити на коліна нас, скасувати закон про мову, та капітулювати перед окупантом. Сьогодні єдиною силою, хто може не допустити найгіршого – є об’єднані націоналісти, які йдуть списком ВО «Свобода». Об’єднання «Свободи», «Правого сектора», «Нацкорпусу», «КУН», «ОУН» та інших патріотичних сил не допустить реваншу, як це вже робили у 2012 році, зупинивши регіоналів та комуністів», – написав Довганюк.

«Що стосується нашого патріотичного краю, на жаль, олігархічні кандидати його скуповують. На сьогодні єдиним кандидатом, який може вирвати перемогу в тих гречкосіїв, є кандидат від об’єднаних націоналістів Олександр Аронець. Він гідно представлятиме наш край у майбутньому проросійському парламенті. Олександр вже не раз і на Майдані, і на акціях проти злочинної влади показував себе з кращої сторони. Він вистоїть, не стане «тушкою» та буде гідно відстоювати інтереси України. А ще він має всі шанси перемогти, адже на окрузі немає кандидата від партії Порошенка. А це також патріотичний, націоналістичний виборець, якому доведеться обирати з-поміж інших партій. Впевнений, що виборець «Європейської Солідарності» обере людину, яка має чудову освіту – Києво-Могилянську академію, патріотичного, сучасного активіста.

Олександр – це нове обличчя в політиці, проте він загартований досвідом боротьби і якісно вишколений для законодавчої роботи. Що стосується інших кандидатів, при всій повазі, згідно всіх соцопитувань, «Самопоміч» не проходить в наступну Раду, тому голоси їх виборців просто підуть, в тому числі, медведчуківцям. А кандидата від партії «Голос», лідер якої Святослав Вакарчук підтримує содомітські гей-паради та заявляє, що вони мають рівні права з традиційними сім’ями, не думаю, що підтримає наш глибоковіруючий земляк. Тож підтримайте націоналістів і їх кандидата Олександра Аронця. Проголосуйте за майбутнє України та ваших дітей!» – закликає капелан «Карпатської Січі».

💥Шановні друзі, побратими, дорога молоде! Залишилось трохи більше тижня до парламентських виборів і ми дізнаємось ім’я…

Gepostet von Василь Довганюк am Freitag, 12. Juli 2019