Тіллерсон співпрацює з Кремлем?

Державний секретар США Рекс Тіллерсон таємно розробляє широку стратегію співпраці з двома суперечливими для США країнами, а саме з Китаєм – задля вирішення північнокорейської кризи, та з Росією – з метою стабілізації ситуації в Україні та Сирії. Про це пише The Washington Post.

«Взаємодія американського високопосадовця з російськими та китайськими лідерами ґрунтується на «особистій дипломатії та прямих контактах», а з КНДР здійснюється через «приватні канали»,  – ідеться у статті.

Тіллерсон виправдовує свою політичну стратегію тим, що якщо США зможуть тонко управляти відносинами із Сі Цзіньпіном і Владіміром Путіним, це вирішить складні завдання, поставлені перед США у різних регіонах світу, йдеться у статті.

«Навіть під час загострення американсько-російських відносин Тіллерсон вважає, що може без зайвого шуму домогтися прогресу щодо України та Сирії. Зокрема, держсекретар США підтримує пропозицію Росії про введення миротворців ООН у східну Україну», – підкреслив автор публікації, акцентуючи на тому, що спостерігачі ООН у будь-якому випадку вплинуть на виконання Мінських домовленостей.

Читайте: Тіллерсон може піти з посади американського держсекретаря

БЕЗ КОМЕНТАРІВ