Крисін заявив, що законно лежить у лікарні на обстеженні

Підозрюваний у вбивстві журналіста В’ячеслава Веремія, організатор «тітушок» Юрій «Шрек» Крисін перебуває в дитячому відділенні вроджених вад серця в Інституті серця ім. Тодурова – це відділення, куди і дітям складно потрапити. Про це свідчить стрім журналіста Громадського ТБ Богдана Кутєпова.

До лікарні пришли активісти, зокрема і представники громадської організації С-14. Вони принесли із собою кульки й мандарини, засіб від щурів із чорною стрічкою. Один з активістів хлюпнув Крисіну в обличчя зеленку.

Крисін заявив, що законно лежить у лікарні на обстеженні. Водночас активісти переконані, що він ліг у лікарню, щоби уникнути участі в апеляційному розгляді.

Співучасник убивства Веремія, організатор тітушок "Шрек" Крисін ховається від правосуддя в Інституті серця (Тодурова)… у дитячому відділенні вад серця. Небайдужі громадяни прийшли провідати, принесли кульки, мандаринки…

Gepostet von Bohdan Kutiepov am Montag, 26. Februar 2018

Як відомо, 1 березня об 11:00 Апеляційний суд Києва має розглядати апеляційні скарги прокурора та потерпілих на вирок Крисіну у справі про вбивство Веремія.

За словами Крисіна, 23 лютого на засідання суду у справі про заправки він не прийшов, бо був у лікарні, а жодного засідання у справі про вбивство Веремія не пропустив.

Нагадаємо, 22 грудня суддя Шевченківського районного суду Києва Олег Лінник оголосив вирок у справі про убивство журналіста газети «Вести» В’ячеслава Веремія. Згідно з рішенням суду, керівник групи «тітушок» Юрій Крисін за причетність до вбивства отримав 4 роки позбавлення волі умовно.

Згодом Лінник заявив, що вині справедливий вирок Крисіну.

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) вимагає Президента України Петра Порошенка, генерального прокурора, міністра внутрішніх справа відреагувати на рішення суду про умовний термін ув’язнення для Юрія Крисіна.