В Одесі скоїли напад на журналістку Асю Глуцьку

27 червня в Одесі скоїли напад на журналістку проекту «Стоп корупції» Асю Глуцьку. Як зазначив її колега Роман Бочкала, напередодні вона опублікувала розслідування про корупцію в ВККС (Вища кваліфікаційна комісія суддів України). Про це пише Обозреватель.

«Продовжуючи викривати шахраїв в мантіях, Ася відправилася в Одесу. Їй вдалося встановити адресу маєтку одіозного судді Чванкіна вартістю приблизно 1 млн доларів. Відзнявши віллу, знімальна група поїхала до Київського райсуду, яким керує Чванкін. Там уже чекали», – зазначив Бочкала.

Відтак, за його словами, під’їхав бус із «тітушками». Молодики обступили авто журналістів, після чого дали команду своєму водію врізатись в бік автівки знімальної групи.

«Усе це супроводжувалося залякуваннями. «Тітушки» також назвали готель і номери, в яких жили мої колеги», – підкреслив журналіст.

Також він додав, що ці ж люди півроку тому вже захищали скандального суддю, який ретельно ховав свою віллу і навіть змінив нумерацію будинків, щоб НАЗК не змогла встановити адресу під час перевірки.

Читайте: На Київщині чиновники напали на журналістів (фото, відео)